CENNIK FORMULARZ ZAMÓWIENIA KONTAKT
pl | en | ru

Historia naszej firmy

1981
Nasza firma rozpoczęła działalność w roku 1981 jako mała firma rodzinna pod nazwą "Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych"
1989
Działalność rozszerzono o wyroby gumowe i nosiła nazwę "Wytwarzanie Artykułów z Tworzyw Sztucznych i Gumowych".
1991
Firma została przekształcona w "P.P.H. SANIBUD S.C.".
2001
Firma została przekształcona w "Sanibud Sp. z o.o.".

Szanowni Państwo!

Nasza firma rozpoczęła działalność w roku 1981 jako mała firma rodzinna pod nazwą "Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych", w roku 1989 działalność rozszerzono o wyroby gumowe i nosiła nazwę "Wytwarzanie Artykułów z Tworzyw Sztucznych i Gumowych". Następnie w roku 1991 firmę przekształcono w "P.P.H. SANIBUD S.C.", zaś w roku 2001 w "Sanibud Sp. z o.o."

pow. 1 610m²
ponad 20 maszyn
80 pracowników

Zakład w swoich początkowych latach był zakładem niewielkim o powierzchni 30m2. W Chwili obecnej same hale produkcyjne i magazyn mają powierzchnię 1610m2. Systematycznemu rozszerzeniu ulega asortyment produkcji oraz poziom zatrudnienia pracowników. Firma rozpoczęła od wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych termoplastycznych, następnie wytwarzała nieliczne rozmiary rur kanalizacyjnych z PVC, zaś obecnie produkuje ok. 32 rozmiarów rur z PVC, ok. 80 rozmiarów kształtek kanalizacyjnych z PP oraz prowadzi dystrybucję licznego asortymentu artykułów instalacyjno-sanitarnych. Wiązało sie to z systematycznym inwestowaniem w ilość i jakość maszyn oraz zastępowanie pracy ręcznej pracą maszyn. Firma rozpoczęła produkcje dwiema maszynami i zatrudniała 6 osób, zaś obecnie posiada ok. dwadzieścia maszyn formujących, wiele pomocniczych i na dzień dzisiejszy zatrudnia około 80 osób.

Dla umożliwienia kompleksowej obsługi klienta, firma posiada hurtowanie sprzedaży wyrobów własnych i towarów instalacyjno-sanitarnych. Sprzedaż obejmuje obecnie rynek polski oraz eksport na Litwę, Białoruś, Estonię, Łotwę i do Rosji. Firma planuje ciągłe rozszerzanie asortymentu oferowanych wyrobów, celem osiągnięcia w pełni kompleksowej oferty wyrobów instalacyjno-sanitarnych i osiągnięcia pozycji rozpoznawalnego dostawcy tych wyrobów na rynku regionalnym (polskim i zagranicznym).

Zapraszamy do współpracy.

Sanibud

UL. WARSZAWSKA 57
05-190 NASIELSK
woj. mazowieckie
TEL. +48 (23) 693 06 31
sanibud@sanibud.pl
531-151-78-25